Avcıoğlu CamAvcıoğlu Cam , 1970'e kadar uzanan onlarca yıllık aile mesleği olan camcılıkta Ankara'nın en eski cam şirketlerinden biridir. Sincan'da 20 m²'lik bir atölyede başlayan serüvenine 3000 m²'lik fabrikasında 150.000 m²/yıl ISICAM üretim kapasitesiyle devam eden firmamız her geçen yıl yatırımını yeni teknolojiye ve kapasite artırımına yatırarak büyümesini sürdürmektedir.

2008 yılından bu yana Şişecam Düzcam'ın Isıcam Yetkili Üreticisi ünvanını taşıyan firmamız Isıcam K Serisi, Isıcam S Serisi gibi nitelikli camları da üreterek mimari yalıtıma yönelik ürünlerle müşterilerine ısı ve enerji tasarrufu sağlamaktadır.

2009 yılında cam işleme bölümüne de ağırlık veren firma; mobilyacı, dekorasyoncu ve son tüketicilere de hizmet vermek üzere kaliteli cam işleme makinalarına yatırım yaparak rodaj, bizote, kanal, forma, delik ve kumlama makinalarını tesise kazandırarak ürün çeşitliliğini artırmış ve müşteriye özel tasarımlı cam ürünleri üretmeye başlamıştır.

2011 yılında PVC Pencere ve Kapı üretimine başlayan firmamız Egepen Deceuninck markasının kalitesi ile yeni teknoloji üretim hattı ve kaliteli işçiliğini birleştirerek, ev ve işyerlerinin öncelikli ihtiyacı olan yüksek yalıtımı hem cam hem doğrama yönünden sağlamayı amaç edinmiştir.

Firmamız hem doğrama hem de cam ürünlerinde kalite standartlarına uygun, CE işaretli ve ISO 9001:2008 belgesine sahiptir. Isıcam'larımız ise 10 yıllık garantilidir. Her geçen gün daha büyük hedefleri gerçekleştirmek için çalışan Avcıoğlu Cam kaliteli ürün ve hizmet sunmayı bir şirket politikası olarak benimsemiştir.